ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міліціонера з Донеччини будуть судити заочно за участь у бандформуванні "ДНР"

Прокуратурою Донецької області передано до суду обвинувальний акт для заочного засудження колишнього керівника Маріупольської міліції, за участь у терористичній організації "ДНР"
Depo.Донецьк
27 травня 2015 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це розповіли у прес-службі прокуратури Донецької області, повідомляє Донбас.depo.ua    

"Слідчим управлінням прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього в.о. начальника Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій області Олега Моргуна, який обвинувачується у перевищенні влади та участі у терористичній організації "ДНР", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі розповіли, що під час досудового розслідування прокуратурою було встановлено, що 18 травня 2014 року виконуючий обов’язки начальника Маріупольської міліції Олег Моргун взяв участь в прес - конференції, яку проводили представники злочинної терористичної організації "ДНР" - Кузьменко Д.В. та Борисов А.О. (прізвисько "Чечен") у захопленій на той час будівлі Маріупольської групи УБОЗ ГУМВС України в Донецькій області.

Участь керівника міськвідділу міліції у прес - конференції висвітлювалась у засобах масової інформації, що дискредитувало репутацію та підірвало авторитет органів МВС України в питаннях боротьби зі злочинністю.

При цьому, міліціонер усвідомлював, що своїми діями він порушує присягу працівника органів МВС України, але байдуже поставився до цього та умисно не вжив ніяких заходів щодо звільнення захопленої адміністративної будівлі та затримання членів терористичної організації "ДНР".

Окрім того, після звільнення у 2014 році з органів МВС України у зв’язку із виходом на пенсію, колишній керівник переїхав до м. Новоазовськ, тобто на тимчасово окуповану терористами територію.

Знаходячись там, Олег Моргун став членом терористичної організації "ДНР", а в березні 2015 року навіть очолив незаконний орган влади - адміністрацію Новоазовського району.

На даний час міліціонера оголошено у розшук. Йому повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень) та ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) КК України.

Виходячи з того, що обвинувачуваний самостійно не з’являється на допити до слідчого та перебуває на тимчасово окупованій терористами території, прокуратурою прийнято рішення про передачу справи до суду для заочного засудження колишнього керівника Маріупольської міліції.