Мешканець Донецька продає "домашнього" левенятка через Інтренет (ФОТО)

Мешканці Маріуполя обговорюють продаж півторамісячного левенятка жителем Донецька

Оголошення про це чоловік розмістив на сайті приватних оголошень, передає Depo.Донбас.

Даний факт обурив маріупольців. Вони заявили, що хижака продають, як "домашню кішечку". Дикого звіра 1,5 місяця і господар запевняє, що маленька левиця ручна. Де саме господар придбав левеняти, донеччанин, не повідомляє. Відомо тільки, що придбав тварину в Україні. Але вирішив продати в зв'язку з переїздом. Молода людина заявляє, що на звіра у нього є всі документи: ветеринарний паспорт, родовід і дозвіл на утримання. Інакше, заявив він, йому б не продали. Готовий продати в будь-яке місто України.

На питання про те, як він збирається перевезти левеняти через блокпост, господар тварини заявив, що там несерйозний огляд. "Блокпост це не митниця, там не потрібні документи. Я дуже часто перевозив собак. Ніхто не перевіряє, кого ти там везеш, що ти везеш," - пояснив продавець.

"Зараз левеня з'їдає до трьох кілограмів м'яса, але в майбутньому йому буде вимагатися ще більше. А ось тримати в домашніх умовах таку тварину потрібно максимум до півтора років. А потім потрібно передати в зоопарк", - розповів господар левеняти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас