"Мер" Горлівки Приходько готується замінити Пушиліна, - ЗМІ

Кремлівські куратори розглядають кандидатуру "мера" окупованої Горлівки Івана Приходька у якості наступника нинішнього ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна 

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляють "Факти" з посиланням на власні джерела на окупованій Донеччині.

Повідомляється, що місцеві пропагандисти створюють Приходьку іміджр "міцним господарника радянської закалки".  Місцевим ЗМІ категорично забороняється публікувати критичні статті про Приходька та його "адміністрацію".

"Його хвалить армія ботів, одночасно з цим всі негативні коментарі в мережі оперативно видаляють. Свого часу колишній редактор "Горлівської правди" Олексій Петров дозволив собі критику на адресу Приходька, і опинився  "на підвалі" – Приходько дуже злопам’ятний і мстивий", - йдеться у матеріалі.

Також зазначається, що Приходько заборонив усім керівникам "МВС", "МГБ" і "прокуратури" в окупованій Горлівці приймати від жителів скарги.

У той же час місцеві скаржаться, в Горлівці немає роботи: шахти затоплені, "Стирол" законсервований, останній цех машзаводу звалився, немає нормального телефонного зв’язку, часто відключають воду, немає нормальної роботи громадського транспорту, залізничного сполучення зі світом, навіть нормального асфальту в місті немає.

"Мер" нічого цього "не помічає", бо місцевий завод з виробництва цієї плитки належить одному з його близьких друзів. Плитку в Горлівці всюди кладуть товщиною 6-8 см, замість покладених 10 см. Яку його друг робить, таку і кладуть. І на всі ці дорожні роботи і неякісні матеріали з бюджету міста виділяються явно завищені суми грошей", - йдеться у матеріалі.

Повідомляється, що за цією ж схемою клан Приходька заробляє на ремонті будівель: дитсадків, шкіл і будинків, які отримали пошкодження в ході бойових дій або від негоди.

"Підряди на роботи отримують виключно Донецькі і Макіївські фірми, якими володіють друзі Приходько. Якість і терміни робіт не витримують ніякої критики. Три місяці ремонтували дахи, які постраждали від рясних снігопадів минулої зими. Не закінчивши робіт, ремонтники раптом об'єкти кинули. І тільки, коли люди, які живуть під цими дахами або працюють, стали оббивати пороги всіх служб, в "мерії" висловили заклопотаність", - йдеться у матеріалі.

Також повідомляють, що нині в Горлівці все одно: виконуються роботи в повному або неповному обсязі, але акти про те, що вони нібито виконані, горлівські чиновники підписують і з бюджету ці роботи оплачують. Пояснюють це тим, що на всі ключові пости в Горлівці поставлені родичі, друзі і знайомі Приходька, загалом близько 40 осіб.

Ще одна "чорна діра", куди йдуть гроші, призначені для підтримки життя в місті — створена при ньому  служба єдиного замовника: Комунальне підприємство (КП) "Керуюча компанія міста Горлівка"  (об’єднує всі жеки міста) – кошти списуються за липовими актами про нібито виконані роботи, і йдуть в кишеню "мерові".

Є ще одне скандальне комунальне підприємство — КП "Простір", через нього проводяться акти на нібито виконані роботи з благоустрою: вивіз сміття, прибирання міста, обрізку дерев. Мешканці стверджують, що вся віджата у підприємців власність передається цьому комунальному підприємству, а потім розподіляється між членами клану Приходька.

"У самого Приходька в Горлівському селищі Озеряновка є завод, який виробляє горілку марки "ГОСТ № 1". Дружина Приходька – Олена – "заступник генерального директора з питань обліку та реалізації газу ДК "Донбассгаз "ДНР". Син Приходька навчається в Москві, де пара вже купила собі гарну квартиру", - повідомляють у матеріалі.

Нагадаємо, що днями стало відомо, що адміністрацію Елісти (центр Республіки Калмикія), очолив колишній ватажок "ДНР" Дмитро Трапезніков.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook