ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Захарченка сверджують, що єдина країна в світі визнала "ДНР"

"Міністр ДНР" Олександр Кофман стверджує, що крихітна ісламська країна Західної Африки погодилась обговорити визнання їхньої "республіки"
Depo.Донецьк
26 листопада 2015 12:33
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Остров, про це він заявив в інтерв`ю Vox Populi Evo, передає  Depo.Донбас.

"У "ДНР" визнали, що з усіх держав світу тільки Мавританія висловила готовність обговорити питання визнання "республіки". Про це заявив так званий "міністр закордонних справ ДНР" Олександр Кофман в інтерв'ю "міжнародному виданню" Vox Populi Evo" - йдеться у повідомленні.

"Остров" уточнює, що "видання" Vox Populi Evo не існує як такого. З такою назвоє є лише платформа в мережі Інтернет, де розміщують відоролики.

Що ж стосується дружби з Мавританією, то Кофман заявив, що їхню делегацію уже запросили туди з візитом.

"З країн ООН поки тільки Мавританія запропонувала нам відвідати свою країну для того, щоб обмінятися думками щодо подальшого комерційного співробітництва і можливо визнання ...", - сказав "міністр".

Як відомо, Ісламська республіка Мавританія - держава в Західній Африці. Цікаво, що це єдина країна світу, де не переслідують рабовласників. Не зважаючи на офіційне скасування рабства спочатку в липні 1980, а потім в 2007 році , де-факто близько 20% населення Мавританії (600 тис. людей у 2011 році) є рабами.  

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас