ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мати донецького "апалченца" розповіла, як бойовики знущалися над 470 казаками: Вони - фашисти

Серед полонених були і жінки
Depo.Донецьк
20 травня 2015 15:16
ФОТО: depo.ua

Мати донецького "ополченця" розповіла, як бойовики "ДНР" напередодні 9 травня взяли у полон 470 казаків і знущалися над ними у підвалі.

Про це вона рассказала у інтерв'ю виданню "Остров".

Жінка живе у Донецьку і є прихильницею "ДНР".

Вона розповіла, що її син готувався до параду, але став жертвою секретної операції. 

"Він якраз готувався до параду на 9 травня, репетирував, марширував з усіма іншими, коли їх командиру подзвонили і сказали, щоб він разом з іншими козаками приїхав і забрав парадну форму. Коли ж вони приїхав за місцем призначенням, їх тут же заарештували. Їх просто виманили і забрали", - сказала вона.

За її словами, казаків затримали за те, що, їх керівництво "віджимає" у мирних жителів квартири, машини та інше майно.

"В результаті ці керівники втекли, а затримали 470 звичайних хлопців. Тримали їх на заводі, в холодному і сирому підвалі. Потреби вони справляли в бочку там же, де і спали, і їли. Тепер вони всі кашляють і хворіють. У них забрали все: телефони, у дівчаток, які працювали кухарями, забрали ланцюжки, всі прикраси, мобільні. Там був цілий мішок з мобільними телефонами. З них зняли все взуття, а уявіть, що їх тримали в холодному і сирому підвалі", - розповіла вона, зазначивши, що одному росіянину прострелили ногу, іншому плече, били за те, що відмовлялися їм віддавати наручний годинник, били за все.

Там полонених тримали 10 діб до з'ясування якихось там обставин. 

"Батьки цих дітей підняли бунт, скажімо так, - тихий бунт. Коли вони понесли в МВС Донецька заяви, хлопців почали потихеньку відпускати. Наостанок вони вирішили помити їх: облили холодною водою зі шланга, як у жахливих в'язницях ув'язнених поливають. Вони що, фашисти, що з ними так поводяться? Вони нам говорять, що в Україні сидять фашисти, а чим тоді ці краще?"- каже жінка, яка щось запідозріла.