Людолови "МГБ ДНР" схопили чергового "шпигуна": Чоловіку загрожує 20 років неволі

У "ДНР" знову затримали чоловіка, якого звинувачують у "шпигунстві на користь України" і обіцяють йому 20 років тюрми

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на "МГБ ДНР".

"За підозрою в шпигунстві на користь українських спецслужб затриманий житель ДНР Дмитро Дмитрович Акінчін, 1956 року народження. Встановлено, що влітку 2017 року Акінчін, перебуваючи на підконтрольній українській владі території, був завербований співробітниками СБУ", - йдеться в повідомленні.

У "МГБ" заявляють, ніби затриманий мав завдання "організувати маршруту з ДНР на підконтрольну українській владі територію в обхід діючих КПВВ".

"У січні 2018 йому було доручено завдання на організацію маршруту з ДНР на підконтрольну українській владі територію в обхід діючих КПВВ. Після виконання зазначеного завдання, співробітники СБУ передали Акінчіну контактні дані особи, яка перебуває на території ДНР і доручили вивезти його на тимчасово окуповану територію, з метою перевірки організованого маршруту. Успішно виконавши це завдання, і отримавши контактні дані наступного особи, Акінчін повернувся в ДНР і був затриманий співробітниками МГБ", - розповіли в МГБ.

Повідомляється, що Акінчіну загрожує позбавлення волі на строк до 20 років.

Нагадаємо, що колишній поліцейський Чуйков розповів, що його матір п'ятий місяць утримує "МГБ ДНР" у донецькому СІЗО в полоні за звинуваченням у "шпигунстві". За його словами, жінку утримують без зв'язку із зовнішнім світом і людських умов, крім того, "ДНР" приховує факт її присутності там.

Згодом він повідомив, що окупаційна влада перевела її в 97 колонію в Макіївку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР