ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Компанія Ахметова заявила, що продукція "Донецкгормашу" у Донецьку - контрафакт

Машінобудівний холдинг Corum Group заявляє про незаконність з "Донецкгормаш"
Depo.Донецьк
18 грудня 2015 18:19
ФОТО: depo.ua

Машінобудівний холдинг Corum Group, що об'єднує машинобудівні активи найбільшої в Україні фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Рінат Ахметов) заявляє про незаконність угоди від імені вхідного в нього підприємства "Донецкгормаш" на адресу казахстанського підприємства.

Про це повідомляє прес-служба Corum Group, передає Depo.Донбас з посиланням на "Новости Донбасса".

"Corum Group, у відповідь на інформацію про відвантаження вентилятора головного провітрювання із заводу "Донецкгормаш" на адресу одного з підприємств Казахстану, заявляє про її неправомірності, як і будь-якого іншого обладнання з захоплених підприємств", - сказано в повідомленні.

Зазначають, що компанія не контролює "Донецкгормаш" з серпня 2014 року, а правовласником всієї інтелектуальної власності на продукцію підприємства є ТОВ Corum Group.

Раніше поширювалась інформація, що підприємство "Донецкгормаш" з грудня цього року почало експортувати обладнання для вугледобувних підприємств Казахстану.

Нагадаємо, в грудні 2014 року ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що завод "Донецкгормаш" виробив перші 30 мінометів. Проте в компанії Ахметова спростували свою причетність до випуску мінометів на окупованій території.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас