UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Ходаковський розповів, як його в ДАП підвозив глава Управління держохорони президента України

Екс-командир НЗФ "ДНР" Олександр Ходаковський згадав, як під час боїв за Донецький аеропорт його на своєму джипі підвозили українські офіцери, одним з яких виявився нинішній начальник Управління держохорони президента України Олексій Оцерклевич

Як передає Depo.Донбас, про це Ходаковський написав на своїй сторінці.

За його словами, що на той момент через дії НЗФ ЗСУ втратили можливість повертатися у свої підрозділи і ватажки НЗФ вирішили "пограти в "мирні ротації".

Ходаковський пише:

"Ідея полягала в тому, щоб на особливому мосту, який ми для себе потім так і позначили - "ротаційний", - проводити огляд їх транспорту з особовим складом, виключити важкий БК, садити в кабіни своїх водіїв і "налєгкє" відправляти на позиції".

Одного разу в цій "грі" вирішили взяти участь і російські пропагандисти, однак, не все пішло за планом. Ходаковський пише:

"Вже на мосту з'ясувалося, що одного нашого водія не вистачає, і за кермом транспорту, в якому потрібно було їхати журналістам, буде сидіти український солдат. Я занепокоївся і вліз в кабіну, не бажаючи відпускати росіян самих, і в складі української колони ми через двадцять хвилин прибули до аеропорту практично на їх позиції".

Ватажок НЗФ зазначив, що в ході "ротації" йому, нібито не вистачило місця і він був змушений зупинити джип бійців ЗСУ.

"Поки я роздумував, за українськими укріпленнями з'явився роздовбаний джип з одним спущеним колесом і попрямував прямо в мою сторону. У положенні, в якому я опинився, втрачати було особливо нічого, і я "проголосував".

Джип зупинився - за кермом два українські офіцери. "Підвезете ближче? Сідай". Недовга беззмістовна розмова, і друге колесо піді мною програло на осколках. "Дякуємо. До побачення". Того, що на знімку зліва, через тиждень я зустрів, він стояв на колінах в групі інших полонених у нашого генерального штабу. Того, що справа, Зеленський призначив начальником держохорони замість Гелетея".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook