Ходаковський зізнався, що промисловий комплекс "ДНР" на "межі сдиханія"

Екс-голова "радбезу" "ДНР" Олександр Ходаковський розповів, що після введення "зовнішнього управління" підприємства в "ДНР" на межі сдихання

Depo.Донецьк
21 березня 2017 13:09
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі, передає Depo.Донбас

За його словами, "народні" ЗМІ про цей факт завзято мовчать.

"Зверніть увагу, як завзято мовчать "народні" засоби масової інформації про процес перезапуску промисловості. Про пивний завод, запущений з помпою і пафосом, вони сурмлять, а про те, що промисловий комплекс на межі сдиханія - тиша. Це питання просто замовчується. Ніхто не хоче привертати до нього уваги, тому що з тих, "хто в темі і в частці" - ніхто не вірить в можливість успіху. Маловіри! Ж@пу потрібно відірвати і працювати, а не пиляти раніше награбоване", - написав Ходаковський.

Він зазначає, що в темі "зовнішнього управління" логіка була проста: "врізати по Ринату, зробити в грі пару красивих завитків у вигляді заяв традиційних російських балакучих голів про необхідність взяти на баланс промисловість Донбасу, розпустити чутки про виділені кошти, про вказівки, віддані Усманову, й іже з ним, допомогти; з протилежного боку продовжити блокаду, опублікувати заяву власника з закликом бігти з території і обіцянкою працевлаштувати".

"А в цей час місцеві і не місцеві, висолопивши язика і підтираючи слину, бігають по заводах і підбивають залишки, щоб спихнути їх за демпінговою ціною. Я спочатку думав, що це тільки люди Курченко загорілися швиденько схопити куш, але з'ясувалося, що вони "добазарилися" з тими, хто їм, в принципі, не товариші, але в благородній справі розпилу легких грошей, як це часто буває, швидко знайшли спільну мову. Я про все тих же місцевих", - написав Ходковський.

Нагадаємо, станом на 9 березня російські ЗМІ повідомляли, що після того, як влада "Л-ДНР" оголосила про введення зовнішнього управління на 40 "підприємствах української юрисдикції", ситуація на цих заводах виявилася близькою до критичної.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас