ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ходаковський сплив у російському ЗМІ і розповів про взаємодію України і "Л-ДНР"

Екс-керівник радбезу "ДНР" Олександр Ходаковський сплив у російському ЗМІ

Depo.Донецьк
18 червня 2018 11:55
ФОТО: depo.ua

Він дав коментар газеті "Русский репортер" щодо мінських угод та взаємодії "Л-ДНР" з Україною, передає Depo.Донбас.

Разом з тим, Ходаковський нічого не казав про особисте: про те, де він знаходиться на Росії чи в "ДНР", чому зник з інформаційного поля та з соцмереж.

Ходаковський зазначив, що насьогодні існує лінія фронту, і, не дивлячись на її наявність, окупований Донбас продовжуєвзаємодію з Україною.

"Тисячі людей щодня перетинають лінію зіткнення, відвідують своїх близьких родичів, виїжджають на територію України для отримання пенсій та допомог, для того, щоб відновити або продовжити українські документи.Я знаю сотні прикладів, коли навіть переконаним прихильникам "ДНР" доводиться ризикувати і відвідувати Україну для відновлення паспортів! Тільки з українським паспортом вони можуть виїжджати в закордонні країни. Всупереч будь-якій логіці це взаємодія, що б ми не говорили, сьогодні існує, і якщо Україна скасує введену нею блокаду, то між нами і нею неминуче відновляться якісь економічні відносини", - зазначив Ходаковський

Разом з тим він на окупованому Донбасі не розглядають думку "про повернення української державності та української символіки", навіть якщо до влади в Україні прийдуть проросійські політики.

Нагадаємо, Ходаковський зник з інформаційного поля 11 травня. У "ДНР" повідомлялося, що він міг виїхати на Росію або в Ізраїль.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook