Ходаковський розповів про свої зв'язки з Ахметовим

Екс-керівник "радбезу "ДНР" та банди "Восток" Олександр Ходаковський розповів про свої зв'язки з українським бізнесменом Ринатом Ахметовим

За словами Ходаковського, він ніколи не приховував, що спілкувався з Ахметовим у 2014 році, передає Depo.Донбас з посиланням на ФАН.

"Я ніколи не приховував факту свого спілкування з паном Ахметовим. Чи не приховував того, що я говорив йому: Росія прийде в тій чи іншій формі, і він марно спокушається ситуацією, розвішуючи по Донецьку білборди з гаслами за єдину Україну", - скуазав він.

Ходаковський заявив, що ніколи не відмовлявся від того, що вони "якийсь рівень контактів підтримували".

Зокрема, ми з Олександром Бородаєм (російський найманець, екс-голова "ради міністрів "ДНР" - ред.) приїжджали в офіс до Ахметова, коли його вже в місті не було, і спілкувалися з його представником. Тому що виникало дуже багато проблем, які не можна було дозволити без його участі", - сказав Ходаковський.

"На території "ДНР" знаходяться 80% енергетичних активів Ахметова по Донецькому регіону, але весь управлінський потенціал знаходиться поза зоною нашого контролю, наприклад в Маріуполі. І, відповідно, будь-які аварії, будь-які проблеми, які виникали, лягали на республіку тягарем. І нам потрібно було вибудовувати якусь взаємодію. Зараз вже всі розуміють: всі мої рішення, всі мої дії підтверджують, що ніякої аффілірованності з інтересами Ахметова у мене не було", - додав він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас