ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Друзі Путіна із Європарламенту і країн ЄС приїхали у окупований бойовиками Донецьк

Для них проведуть екскурсію окупованою теріторією
Depo.Донецьк
10 травня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua

Делегація з країн Європейського союзу прибула 10 травня у окупований бойовиками "ДНР" Донецьк для участі в міжнародному форумі «Донбас: вчора, сьогодні, завтра»

Про це повідомляє підконтрольний бойовикам сайт ДАН.

У складі делегації п'ять чоловік з Німеччини, Франції та Греції: депутат Європарламенту Жан-Люк Шаффхаузер (Франція), депутат парламенту Греції (партія «Нова Демократія») Симос Кедікоглу, депутат парламенту Греції (правляча партія «СІРІЗА») Євген Узуніду, голова благодійної організації «Термінова допомога дітям України» Ален Крістіан Фран (Франція) та головний редактор німецького журналу «Zuerst» Мануель Охзенрайтер (Німеччина).

Делегати планують відвідати окуповане бойовиками село Степанівка, а також оглянути Саур-Могилу. 

Так званий форум «Донбас: вчора, сьогодні, завтра» пройде з 11 по 12 травня в Донецьку. На ньому виступлять ватажки "ДНР" і "ЛНР".

Нагадаємо, депутат Європарламенту Жан-Люк Шаффхаузер є ультраправим політиком-націоналістом. Пропагував розділення України між Європою і Росією, активно симпатизує режиму Кремля. По даним ЗМІ, його діяльність фінансується саме підконтрольними Росії структурами.

Наприкінці 2014 року він опинився в центрі скандалу, коли допоміг "Національному фронту" Марін Ле Пен отримати кредит від російського банку на 9 мільйонів євро. Ці кошти, як з'ясувалося з листування, зламаної хакерами, Марін Ле Пен отримала за визнання Криму російським.

Мануель Охзенрайтер, головний редактор німецького ультраправого щомісячного журналу Zuerst, який активно пропагує кремлівську позицію. Вже був на окупованому Донбасі в якості так званого спостерігача з ЄС під час незаконних "виборів" в минулому році.

Депутат парламенту Греції Симос Кедікоглу є членом правоцентристської партії "Нова Демократія", у парламенті Греції є головою групи "Дружби з Росією".