ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Друг Путіна з Європарламенту має намір вибити для бойовиків Донбасу фінансування з ЄС

Він вважає, що "ці люди праві"
Depo.Донецьк
11 травня 2015 10:15
ФОТО: depo.ua
Друг Путіна з Європарламенту має намір вибити для бойовиків Донбасу фінансування з ЄС
Друг Путіна з Європарламенту має намір вибити для бойовиків Донбасу фінансування з ЄС

Ультраправий депутат Європарламенту Жан-Люк Шаффхаузер має намір відшукати в "ДНР" і "ЛНР" перспективи існування і представити їх у ЄП, щоб вибити фінансування.

Про це він сказав у окупованому Донецьку під час візиту, передає підконтрольний "ДНР" сайт.

 «Ми розглянемо, які перспективи є у цього регіону. Я повинен буду показати ці перспективи своїм колегам у Європарламенті. Таким чином, ми можемо профінансувати його відновлення та подальший розвиток», - сказав Шаффхаузер.

Він вважає, що бойовики, які захопили частину територій Донбасу, праві.

«Комплекс заходів з врегулювання конфлікту на Донбасі, який був підписаний у Мінську, передбачає децентралізацію влади держави Україна. Ми приїхали подивитися, як проходить ця проголошена децентралізація, як тут живуть люди, і ми бачимо, що ці люди мають рацію. Вони мають право самі визначати своє майбутнє. Ми донесемо справжню інформацію про це", - сказав він.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, делегація з країн Європейського союзу прибула 10 травня у окупований бойовиками "ДНР" Донецьк для участі в міжнародному форумі «Донбас: вчора, сьогодні, завтра»

У складі делегації п'ять чоловік з Німеччини, Франції та Греції: депутат Європарламенту Жан-Люк Шаффхаузер (Франція), депутат парламенту Греції (партія «Нова Демократія») Симос Кедікоглу, депутат парламенту Греції (правляча партія «СІРІЗА») Євген Узуніду, голова благодійної організації «Термінова допомога дітям України» Ален Крістіан Фран (Франція) та головний редактор журналу «Zuerst» Мануель Охзенрайтер (Німеччина).Нагадаємо, депутат Європарламенту Жан-Люк Шаффхаузер є ультраправим політиком-націоналістом. Пропагував розділення України між Європою і Росією, активно симпатизує режиму Кремля. По даним ЗМІ, його діяльність фінансується саме підконтрольними Росії структурами.

Наприкінці 2014 року він опинився в центрі скандалу, коли допоміг "Національному фронту" Марін Ле Пен отримати кредит від російського банку на 9 мільйонів євро. Ці кошти, як з'ясувалося з листування, зламаної хакерами, Марін Ле Пен отримала за визнання Криму російським.

Мануель Охзенрайтер, головний редактор німецького ультраправого щомісячного журналу Zuerst, який активно пропагує кремлівську позицію. Вже був на окупованому Донбасі в якості так званого спостерігача з ЄС під час незаконних "виборів" в минулому році.

Депутат парламенту Греції Симос Кедікоглу є членом правоцентристської партії "Нова Демократія", у парламенті Греції є головою групи "Дружби з Росією".