ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ДонНУ дав другий шанс студентам, що провчилися рік у "вузі ДНР"

Донецький національний університет, евакуйований до Вінниці, готовий відновити студентів, які в минулому навчальному році залишилися в так званому "вузі" окупованого Донецька.
Depo.Донецьк
10 червня 2015 12:52
ФОТО: depo.ua
ДонНУ дав другий шанс студентам, що провчилися рік у "вузі ДНР"
ДонНУ дав другий шанс студентам, що провчилися рік у "вузі ДНР"

Про це написали на офіційній сторінці університету в Facebook, повідомляє Донбас.depo.ua.

"ДонНУ засвідчує нову тенденцію повернення студентів та викладачів, які були заплутані російською та сепаратистською пропагандою. У відповідь на чисельні звернення та запитання повідомляємо, що починаючи з 01.07.2015р приймальна комісія ДонНУ готова розглядати клопотання і заяви колишніх студентів щодо їх поновлення у лавах студентства Донецького національного університету у м.Вінниця", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у вересні 2014 бойовики захопили приміщення та матеріальну базу Донецького національного університету, оголосивши себе правонаступниками вузу. ДонНУ в цих умовах перевів свою діяльність у Вінницю. Що залишилися в Донецьку частина студентів і викладачів налагодили в захопленому вузі нелегітимний навчальний процес. Студентам обіцяли дипломи російських вузів, які нібито готові надати таким чином "гуманітарну допомогу" молоді "ДНР".