Донецькій інститут травматології відновив свою роботу у Красному Лимані (ФОТО)

Обласний науково-дослідний інститут травматології та ортопедії після захоплення бойовиками міста Донецька був змушений переїхати на підконтрольну Україні територію

Як передає кореспондент Донбас.depo.ua, урочисте відкриття інституту у Красному Лимані відбулося 8 квітня. Евакуйований медично-науковий заклад розташовано на базі залізничної лікарні. Його створення розпочато у листопаді 2014 року. За 5 місяців відремонтовано приміщення, завезено меблі та мінімум необхідного медичного обладнання.

Зараз стаціонар інституту травматології та ортопедії може прийняти 60 пацієнтів, а найближчим часом його потужність буде збільшена до100 місць. Уже зараз функціонують відділення кісткової патології, полі-травм, реанімаційне відділення, мікрохірургії кісті та кісної онкології, а також дитяче відділення.

За словами керівника інституту Володимира Кимовицкого, він не лише лікарським закладом, а й клінічною установою для кафедри травматології Донецького медичного університету. «Зараз ми плануємо активно займатися розробкою нових методів лікування мінно-вибухових травм. Зовсім поряд йде війна й кожного дня наші військові отримують дуже важкі травми. Мене дуже обурює коли допомогу пораненим надають у Харкові або Дніпропетровську, а не в нашому інституті тут у Красному Лимані. В нас є все необхідне. Крім того, ми значно ближче, а це дозволяє не гаяти час», - розповідає Кимовицький.

Для Красного Лиману відкриття інституту має ще й економічне значення - у місті додатково створено 200 робочих місць, на черзі ще 100.

Крім того, науково-дослідний інститут травматології та ортопедії став першим високоспеціалізованим закладом 3 рівня, котрий розпочав свою роботу на підконтрольній Україні частині області.

Фото: Донбас.Depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #лікарня