Донецький NORD переніс виробництво холодильників в Китай

Виробник холодильників NORD після консервації Донецького заводу в Україні в 2014 році переносить виробництво на китайську виробничу площадку компанії Midea

Depo.Донецьк
28 березня 2017 19:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті NORD, передає Depo.Донбас.

У повідомленні наголошується, що NORD більше 50 років випускався на потужностях Донецького заводу холодильників, і з часу консервації заводу в 2014 році протягом останніх двох років аналізував і підшукував відповідну виробничу площадку.

"Намагаючись зберегти і перенести накопичений досвід в конструкторських розробках, а також з огляду на практику більшості європейських і світових торгових марок (Siemens, Whirlpool, Samsung) було прийнято рішення зупинити свій вибір на китайській виробничому майданчику світового лідера компанії Midea", - повідомляє прес-служба компанії .

Відзначається, що заснована в 1968 році компанія Midea є одним з найбільших виробників і експортерів побутової техніки в Китаї.

Нагадаємо, що ПАТ "Норд", перереєстрований в Краматорську, оголосило про повну зупинку своїх потужностей в окупованому Донецьку з 1 серпня 2016 року.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас