Дончанка розповіла, як "швидка допомога" ДНР" відмовилася допомогти вмираючий жінці на КПВВ

Мешканка Донецька розповіла подробиці трагедії, як 23 листопада ввечері, під Донецьком в "сірій" зоні померла жінка

Depo.Донецьк
23 листопада 2017 23:59
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила мешканка Донецька Євгенія Михайлова, передає Depo.Донбас.

Жінка - свідок трагедії намагалася викликати "швидку" з окупованої території, але вони відмовилися їхати.

"На Мар'їнському блокпосту у мене на руках померла жінка. Вже по непроглядній темряві вона вийшла з автобуса на нульовому, пройшла трохи, впала, як підкошена. Одиниці підбігли, натовп пройшов повз, проїжджали машини. Коли я припаркувалася і підійшла, вона ще була жива: слабкий пульс, поверхневе дихання. "Швидка ДНР", якої я додзвонилася, не їде в цю зону, швидка України готова була виїжджати, але вони були далеко. Український прикордонник, який намагався допомогти вирішити ситуацію, був в шоці, адже швидка з ДНР зовсім поруч, чого вони відмовляються їхати, їх ніхто не чіпатиме, тут же людина може померти. На БП ДНР стояла дочка жінки, вона чекала мати, яка вранці поїхала за карткою, вже поверталася і віддзвонив з автобуса після паспортного контролю", - написала очевидець.

За її словами, приїхала з Красногорівки "швидка" та констатувала смерть. "Через черги прорвалася дочка, тіло померлої везли до території "ДНР" на її машині. В автомобіль на "ДНР"-номерах тіло поклали українські прикордонники, клянучи війну і тих, хто її розв'язав. Це дуже страшно, везти по сірій зоні холонуче тіло своєї матері і знати, що ти тут один на один зі своєю трагедією. І сама сіра зона - це дуже страшно", - пише Михайлова.

Нагадаємо, що в "ДНР" також повідомили про смерть жінки. За їхніми даними, жінці похилого віку стало погано, коли вона прямувала в напрямку Донецька. Дончанка померла на місці. Її тіло було евакуйовано співробітниками "МНС ДНР".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас