"ДНР" збільшила вартість деяких комунальних послуг
В окупованій Горлівці оприлюднили нові тарифи на комунальні послуги
- Донбас
-
20 вересня 2019 23:32
Як передає Depo.Донбас, про це повідомляють терористичні ЗМІ.
Вартість деяких комунальних послуг на території ОРДО збільшилася.
Так, більш ніж на 50% подорожчала питна вода і на 57% - стоки. Ще на 30% піднялася оплата за вивіз твердих побутових відходів та обслуговування житлового фонду.
Діючі тарифи на всі комунальні послуги опублікувало "управління ЖКГ" непідконтрольною Україні Горлівки Донецької області. Там нагадали, що з вересня 2015 року "єдиною грошовою одиницею на території ДНР є російський рубль". А перерахунок тарифів з гривні на російські рублі оплата за послуги ЖКГ проводиться за фіксованим курсом: два російських рубля за одну гривню.
Вартість послуг тепломережі, а також ціна на газ і електроенергію залишилися на колишньому рівні. Однак "заступник голови уряду ДНР" Володимир Пашков в серпні 2019 року попередив, що підвищення тарифів буде відбуватися поетапно і пообіцяв подбати про незахищені верстви населення шляхом запровадження системи субсидій. Але на сьогоднішній день тарифи вже зросли, а про субсидії місцеві жителі нічого не чули.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:33 Ворог продовжує атакувати, - зведення Генштабу ЗСУ
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 11:23На Донеччині клірик УПЦ МП наводив вогонь на позиції ЗСУ в обмін на допомогу у виїзді на Росію ФОТО
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 20:49Азовське море під контролем росії переживає екоцид, - ЦПД
- 09:42Російські дрони пошкодили відділення "Укрпошти" в Добропіллі
- 09:34У Краматорську ворожий дрон поцілив у 5-поверхівку. Поранено трьох людей, в тому числі дитину ФОТО
- 22:36 З початку поточної доби на фронті відбулося 135 бойових зіткнень
- 16:34 У Донецькій області ЗСУ захопили у полон китайців, які воювали у складі армії рф Відео
- 11:11Вночі під атакою росіян опинилося Добропілля на Донеччині
- 09:29 У Генштабі ЗСУ розповіли, що відбувається на фронті
- 13:16Віталій Кличко з’їздив на передову та передав бійцям оснащення від столичної громади – 3600 дронів, РЕБи, автівки Відео
- 12:58Внаслідок збройної агресії рф в Україні загинули 616 дітей: Де найбільше
- 09:18 Впродовж минулої доби зафіксовано 145 бойових зіткнень
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 22:55 На фронті відбулося 11 штурмів за добу, - Генштаб
- 09:43Повітряні сили вночі 3 квітня збили 28 із 39 російських безпілотників
- 22:22 Окупанти за добу майже дві сотні разів намагалися прорвати лінію фронту, - Генштаб
- 19:43Замість Донеччини - Миколаївщина: Солдати будували будинок командиру і отримували за це "бойові" ФОТО