"ДНР" нагнала під Горлівку безліч бронетехніки і мінометні підрозділи

Окупаційні війська посилюють свої позиції під Горлівкою на Донеччині, перекидаючи туди додаткові сили і бронетехніку

За даними керівника "Інформаційного спротиву" Дмитра Тимчука, підрозділи окупаційних формувань підсилилися в районі відвалів шахти імені Леніна, на північний схід від Микитівки, а також в інших районах Горлівки, передає Depo.Донбас.

Фіксується облаштування додаткових позицій і розміщення додаткових вогневих засобів. Зокрема, відзначено наявність мінометних підрозділів (по 3-4 міномета, в основному 82-мм, в кожному), поява додаткових вогневих засобів типу "Утьос", "Корда", АГС-17 21.

Крім того, відзначена поява як мінімум 6-й одиниць додаткових ББМ (в основному БМП-1 2) на цих ділянках по-друге ешелонах. У південній частині Горлівки помічено вантажний автотранспорт (групами по 5-6 автомашин) і дві групи бронетехніки бандформування "Сомалі" - колона з 6-и БМП-1 2 і 3 МТ-ЛБ і друга група з 4-х БМП-2;

Через Єнакієве зафіксовано перекидання невеликих підрозділі окупантів (не з складу 3-й омсбр) в сторону Горлівки. Фіксувалася колона з 5-и БМП-2, 3-х БТР-80, кілька Уралов. Пізніше - 4 Камаза і 2 МТ-ЛБ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ДНР