У "ДНР" готують дивний "подарунок" медикам
У Донецьку пошити найбільшу медичну маску в кольорах прапора РФ і повісити її на будівлю колишнього готелю "Україна"
- Донбас
-
22 травня 2020 22:22

Про це повідомляє Телеграм-канал "Вільнодумець", передає Depo.Донбас.
В ОРДО після догани від ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна так званий "міністр інформації ДНР" Ігор Антіпов розвинув бурхливу діяльність.
21 червня в День медика "влада ДНР" вирішила провести акцію — "Стоп вірусу" / "немає вірусу українського фашизму".
"Суть цієї маячні - пошити найбільшу медичну маску в кольорах прапора РФ і повісити її в Донецьку на будівлю колишнього готелю "Україна", що символізуватиме" захист від українського фашизму "... Але, як завжди, з символізмом "ДНР" облажались. Захоплена будівля готелю 6 років стоїть в напівзруйнованому стані. Тому символізм буде більше схожим на прагнення Росії закрити фіговим листком весь свій сором під назвою "ДНР": ніким не визнана і нікому не потрібна", — йдеться у Телеграм-каналі "Вільнодумець".
Як уточнюється, на цю акцію планують витратити 1 200 000 рублів. За припущеннями ресурсу медики "ДНР", які борються з епідемією коронавірусу в умовах дефіциту елементарних засобів захисту, будуть "дуже раді" такому подарунку.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:26 За добу відбулось 184 боєзіткнень: у Генштабі ЗСУ повідомили про ситуацію на фронті
- 13:30Керівник ДПСУ Дейнеко відвідав підрозділи прикордонників на передовій ФОТО Відео
- 22:11 Ворожа армія дещо зсунула акценти наступу: На яких напрямках сьогодні атакували найбільше
- 11:29Росіяни за добу вбили 11 людей на Донеччині ФОТО
- 10:25СБУ затримала агента РФ, що допомагав рашистам готувати прорив на Донеччині ФОТО
- 22:22Внаслідок російських ударів по Костянтинівці загинули 9 людей, ще 7 поранені
- 12:56У Дружківці через обстріли поранені 7 людей, в тому числі дитина ФОТО
- 23:20Українців чекають зміни у мобілізації, - ОПУ
- 22:44 Сьогодні окупанти 122 рази намагалися прорвати лінію фронту: Де найзапекліші бої
- 22:22Російські військові готуються до осіннього наступу
- 18:47На Донеччині залишаються понад 200 тисяч жителів: влітку з області евакуювали понад 50 тисяч людей
- 12:28ЗСУ звільнили населений Удачне на Донеччині й встановили прапор України (ВІДЕО)
- 19:14 Захисники України звільнили село на одному з найважчих напрямків
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 15:30 Цьогоріч армія рф зазнає найбільших втрат на Донеччині, не реалізувавши жодної цілі, - Зеленський
- 09:13 За минулу добу на фронті відбулося 182 бойових зіткнення, - Генштаб ЗСУ
- 23:52В окупованому Маріуполі 1 вересня до шкіл піде втричі менше першокласників, ніж до вторгнення рф
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури