Для чого окупанти Донецька влаштували екскурсію на "Донбас Арену" росіянам

Так зване "міністерство спорту ДНР" влаштувало для представників російських ЗМІ прес-тур на "Донбас Арену", де намагалися всіх переконати, що "ніхто нічого не вивозить"

Depo.Донецьк
18 квітня 2017 23:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє терористичне агентство, передає Depo.Донбас.

"Співробітники засобів масової інформації РФ і "ДНР" вперше з початку конфлікту побували на одному з кращих стадіонів Європи, четвертому за місткістю в країнах СНД - стадіоні "Донбас Арена", - хвастнули терористи, немов будували стадіон.

Екскурсію для журналістів провів особисто голова спортивного відомства Михайло Мішин та керівник компанії, яка здійснює "зовнішнє управління" на арені, Олег Ковальчук. "Основна мета екскурсії - показати стан "Донбас Арени", а також, що звідси ніхто нічого не вивозить, всі речі залишаються на місці. Колектив весь на місці, ніхто нікуди не виїжджав", - сказав Ковальчук.

При цьому в повідомленні вказується, що знайомство з ареною почалося з головного входу, де розміщена емблема футбольного клубу "Шахтар", господаря головної арени Донбасу.

"Подорож продовжилося по конференц-залах, де проводилися засідання співробітників різних компаній, журналістам також продемонстрували одну з VIP-лож.

"В офісі "Шахтаря" на п'ятому рівні споруди в кабінетах недоторкані особисті речі співробітників. На столах - запорошені чашки з символікою клубу, судки з-під обідів, а також атрибутика клубу - шарфи, наклейки, канцелярія. Неначе час зупинився, на календарі 2017-й, а всередині арени як і раніше 2014 рік", - окупанти описують стан приміщень арени.

"В цілому, стадіон, як і три роки тому, виглядає величаво і здатний прийняти будь-який спортивний захід", - лицемірно заявляють сепаратисти.

"Донбас Арена" - багатофункціональна. Вона може приймати як бої без правил, так і футбольні матчі, але поки стадіон не може бути запущений в роботу, зараз ми визначаємо масштаби його фінансування і приведення його в діючу спортивну арену", - заявив" міністр "Мішин.

"Зараз наше основне завдання - зберегти споруду, а вже потім зробити тут ті свята, за якими скучили наші люди", - додав він.

Терористи також нагадали, що "1 березня 2017 року головна арена Донбасу була переведена під юрисдикцію "ДНР".

Нагадаємо, що бойовики показали занедбаний стан "Донбас Арени".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас