"Депутат ДНР" обурюється свавіллям на пунктах пропуску бойовиків

Критична ситуація склалася на пунктах пропуску, які контролюються бойовиками в ОРДО

Про це заявив так званий "депутат нарсовета ДНР" Сергій Свєрчков, - передають терористичні ЗМІ.

Він визнав, що Україна змогла вирішити проблеми з чергами на своїх КПВВ.

Як зазначив Свєрчков, ситуація на КПВВ "ДНР" з кожним роком погіршується і сьогодні є критичною.

За його інформацією, перші автобуси (регулярні відправлення), які приїжджають на ці пункти пропуску, привозять пасажирів за годину до їх відкриття, і люди змушені довго сидіти в автобусах.

"Після початку роботи КПВВ все спостерігають таку ситуацію: запускаються мікроавтобуси, за шлагбаум, у яких немає ні єдиного документа з надання пасажирських послуг, а у багатьох і свідоцтва про "державну реєстрацію". Протягом всього дня вони возять громадян від "нуля" до КПВВ і в зворотному напрямку. Суми за проїзд - 100 - 200 руб. за те, щоб 3-5 км проїхати в даному мікроавтобусі, щоб не йти пішки", - заявив "депутат ДНР".

При цьому, за його словами, рейсові автобуси "спеціально затримуються на КПВВ тривалий час (зараз це 4-5 годин), люди втомлюються чекати і пішим ходом переходять через пункт пропуску, де їх і чекають ці мікроавтобуси".

"Тобто маємо штучне створення черги з такою метою, щоб найбільша кількість громадян скористалися послугами" перевізників "або були змушені сплатити" пільгову чергу ", якщо вони перетинають КПВВ на особистому транспорті", - розповів Свєрчков.

Він також стверджує, що не всі пасажири, офіційно купили квитки в касах автовокзалів в ОРДО, можуть дістатися до кінцевого пункту.

"По приїзду на КПВВ Олександрівський б / п прикордонна служба" виганяє "людей з салону автобуса у яких квитки зі стоячими місцями. Даних людей після проходження паспортного контролю більше в автобус не пускають, вони змушені користуватися підвозом до "нуля" іншими автобусами", - зазначив Свєрчков.

"З початком 2019 роки ситуація погіршилася і в даний час доведена до критичного стану", - додав він.

При цьому ситуація, що склалася провокує соціальні невдоволення на окупованій території: люди, перетинаючи КПВВ, що діють на українській стороні, бачать різницю і висловлюють невдоволення процесами перетину аналогічних КПВВ в ОРДО.

Цвіркунів зазначив, що стикаючись з несправедливими умовами, дискримінаційною політикою в роботі контрольованих бойовиками пунктів пропуску, населення втрачає довіру до "влади", в зв'язку з таким становищем в соціальних мережах зріє невдоволення.

Нагадаємо, окупанти навмисно наражають на небезпеку мирне населення на КПВВ, створюючи величезні черги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #авто #ДНР