Черги для зброду: У "ДНР" бойовики і "чиновники" отримуватимуть роспаспорти "зі зручностями"

В окупованій Горлівці вирішили, що "поважним людям", а саме - бойовикам і "чиновникам", не треба штовхатися у чергах за російськими паспортами зі звичайним людом, а тому подавати свої документи вони будуть окремо, через спеціальну приймальню

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сайти бойовиків.

"Для зручності громадян, з 15.05.2019 року буде відкрито окремий бічний вхід до відділу міграційної служби по вулиці Петровського, 2", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що саме за вказаною адресою "здійснюється прийом документів на отримання паспорта ДНР і набуття громадянства РФ військовослужбовцями та державними службовцями".

Нагадаємо, що у мережі оприлюднили відео з окупованого Харцизька, де видно натовп людей біля кабінету, в якому приймають документи на отримання російського паспорта.

Як повідомлялося раніше, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав Указ "Про визначення в гуманітарних цілях категорій осіб, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку"

Помічник президента Росії Владислав Сурков назвав видачу в "Л-ДНР" паспортів Росії "боргом перед російськомовними".

Всього на території ОРДЛО проживає приблизно один мільйон пенсіонерів. Напередодні в Пенсійному фонді Росії сказали, що вони можуть розраховувати на виплату російських пенсій тільки в разі переїзду на Росію. Мінімальний рівень російських пенсії становить 8846 рублів, а середній розмір - близько 14 тисяч рублів.

 13 травня в Євросоюзі заявили, що не планують запроваджувати нові санкції проти Росії через рішення Москви роздавати російські паспорти на Донбасі.

Також повідомлялося, що російські паспорти, які видаватимуть жителям окупованого Донбасу, будуть чинними лише в Ростовській області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас