Бойовики активно проводять артилерійські навчання в ОРДЛО
Для підвищення боєздатності і боєготовності в частинах і підрозділах оперативного угруповання російських окупаційних військ на Донбасі під час всеосяжного перемир'я проводяться військові начання бойовиків "Л-ДНР"
- Донбас
-
6 серпня 2020 18:34

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на ІС.
28-31 липня в частинах і підрозділах 1 і 2 АК ВС РФ на полігонах "Південний", "Ударний", "Приморський" і "Центральний" проводилися планові заняття з бойової підготовки з виконанням вправ з тактичної і вогневої підготовки, збори з коректувальників ведення вогню артилерії і командним складом танкових підрозділів.
У свою чергу, 30-31 липня на полігоні "Центральний-1" в частинах і підрозділах так званого "2-го АК" ВС РФ проведені ротні тактичні навчання з виконанням вправ бойових стрільб штатним боєприпасом танкових підрозділів.
Як йдеться у повідомленні, у ті ж дні, згідно єдиного плану Південного ВО ВС РФ в рамках "Єдиного дня фахівця зв'язку" в частинах і підрозділах російської окупаційної угруповання була проведена радіотренування в мережах системи зв'язку та оповіщення, в якій брали участі вузли зв'язку командних пунктів управління.
Крім того, в рамках "єдиного дня вогню і фахівця ППО" 31 липня були проведені заняття з вогневої підготовки та управління веденням вогню з особовим складом окремих артилерійських підрозділів і підрозділів ППО угруповання на полігонах "Ударний", "Центральний-1", "Приморський" і "Славний";
Особовим складом окупаційного угрупування був виконаний ряд робіт по зміцненню інженерно-фортифікаційних споруд, удосконалення і маскування передових позицій, в тому числі в напрямку позицій українських військ. Крім того, противник активно оновлює та вдосконалює мінно-вибухові загородження на окремих ділянках фронту.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:50 Ситуація на фронті: Сьогодні рашисти атакували майже півтори сотню разів
- 11:40Окупанти атакували Краматорськ 5 дронами, є руйнування
- 11:19Під час спроби продати викрадену зброю на майже 2 млн грн на Донеччині затримали військового
- 09:57Через дронову атаку знищений термінал "Нової пошти" у Слов'янську (ВІДЕО)
- 23:40 Доба на фронті: Окупанти 112 разів атакували позиції ЗСУ
- 20:41 У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження пункту управління армії рф на Донеччині
- 12:28Екіпаж поліції "Білий янгол" потрапив під удар дронів у Покровську
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:2115 років тюрми отримала агентка "жіночої групи" фсб, яка шпигувала для ворога на Донеччині
- 10:46У Краматорську другу добу розбирають завали будинку, зруйнованого ракетою росіян ФОТО
- 08:40Скільки людей залишаються у Покровську: дані МВА