ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Басурін панікує, що українські військові можуть зайняти ДФС і контролювати подачу води в "ДНР"

Так званий "замкомандувач армії ДНР" Едуард Басурін заявив, що ЗСУ мають намір "залякати персонал ДФС і згодом взяти під свій контроль подачу води на територію "ДНР"

Depo.Донецьк
14 березня 2018 20:47
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомили терористичні ЗМІ.

При цьому бойовик звунуватив ЗСУ в обстрілі ДФС.

"Позиції, з яких здійснюються обстріли, розташовані в кількох десятках метрів від в'їзду на територію станції, тому реальна загроза життю людей існує постійно. Це добре спланована акція. Даними агресивними діями український окупаційне командування неодноразово залякувало співробітників, які проживають на території "республіки", і тим самим змушувало їх відмовитися від обслуговування станції", - заявив Басурін.

За словами Басуріна, в планах українського командування - "ввести на Донецьку фільтрувальну станцію "свій персонал" і "взяти під повний контроль процес подачі води в населені пункти "республіки".

Нагадаємо, з Донецької фільтрувальної станції питна вода подається в Авдіївку, частково Донецьк і Ясинуватої, в селище Червоний Партизан, села Крута Балка і Верхньоторецьке.

12 березня українська сторона СЦКК проінформувала представників ОБСЄ про причетність бойовиків до обстрілу автомобіля, що перевозив персонал до Донецької фільтрувальної станції.

13 березня, автомобілі компанії "Вода Донбасу" знову потрапили під обстріл біля Донецької фільтрувальної станції.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook