ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Під Мар'їнкою Росія застосовує тактику повзучої агресії, - військовий експерт

Ескалація напруги продовжується
Depo.Донецьк
8 червня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua
Під Мар
Під Мар'їнкою Росія застосовує тактику повзучої агресії, - військовий експерт

Ще один наступ на Мар'їнку - це не що інше, як цілеспрямоване "віджимання" української території бойовиками.

Таку думку висловив військовий експерт Ігор Козій в коментарі Донбас.depo.ua.

"Ескалація напруги продовжується. Ніхто не казав, що готувався широкомасштабний наступ. Бойовики обрали тактику повзучої агресії, і фактично "віджимають" частину української території. Для цього вони використовують дуже практичний засіб - массове ураження, після якого, в залежності від поведінки супротивника, вони або займають територію, або проводять ще один наступ. А боєприпасів та військових підрозділів Росія для цього не шкодує. На щастя, українська армія переходить від статичної до динамічної оборони, проводить контратаки, і це дуже важливо. Експерти давним-давно наголошували на необхідності засвоєння нової тактики війни, і ось нарешті це сталося", - сказав він.

Крім того, експерт прокоментував, чи може атака на Марїнку бути відволікаючим маневром бойовиків перед більш масштабним наступом.

"На це питання повинні відповідати розвідники. Якби так і було, розвідка повинна була б проінформувати про це заздалегідь. Це припущення, а у військовій справі припущення не повинні мати місце", - пояснив Козій.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, вранці у Мар'їнці були постріли, бойовики атаковали з танків, але згодом усе стихло.