Зрозуміти можна, вибачити - ні: Боєць ЗСУ розповів про силу пропаганди на Донбасі

Український боєць, що воює на Донбасі, розповів, чому місцеві жителі у більшості підтримують окупнатів

Про це повідомив військовий 24 ОМБр імені Данила Галицького Роман Карапінка в інтерв'ю "24 канал", передає Depo.Донбас.

Зокрема він повідомив, що наразі бойовики, вочевидь, готують ротацію місцевого населення на окупованих територіях Донбасу.

"Це цілком імовірно. Бо дехто з цивільних свято вірить, що "Путін – батюшка, а Росія – матушка". Ворожа пропаганда досі присутня, і рівень її високий. Тому частина місцевих може піти за ворога", - повідомив Карапінка.

Український військовий вважає, що бажання місцевих жителів іти за бойовиками виправдати неможливо, але зрозуміти можна. На його думку справа у пропаганді.

"Вони вірять, що чинять правильно. Але як можна "зливати" свою землю? Я би страшно не хотів, щоб ця війна і розруха прийшли, наприклад, до мого Львова. Я б зубами, руками, ногами впирався, вигризав би перемогу, аби цього не сталося", – сказав боєць.

За його словами, у Зайцевому лишились переважно жінки. Військовий припускає, що їхні чоловіки – ті проти кого вони воюють.

"Місцеві жителі, що їх у Зайцевому лишилось кілька десятків, просто змирились. Але навряд чи вони будуть за нас особливо "стояти", - зазначив боєць.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас