ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Знищений курортний сезон у Новоазовському районі: бази відпочинку розбиті вщент (ФОТО)

Курортний сезон на окупованій території відкриється тільки в селищі Сєдово
Depo.
18 травня 2015 14:16
ФОТО: depo.ua

Бази відпочинку, пансіонати та дитячі оздоровчі центри в Новоазовському напрямку сьогодні можна позначити не інакше, як зниклими безвісти.

В Інтернеті з'явилися кадри, зняті в Широкино, пише 0629. На них можна розглянути піонертабір в Широкино "Маяк" (підприємства "Макіїввугілля"), який постійно піддається обстрілу.

Місця оздоровлення курортників у Безіменному також не відкриються. По одному з вказаних на сайті телефонів відповіли, що будинок, який здавався відпочиваючим, зруйнований. Ще одна власниця котеджу в Безіменному повідомила, що її будинок цілий, але сама господиня знаходиться не в селищі. Ще одні господарі повідомили про те, що міні-пансіонат "днрівці віджали".

Знищений курортний сезон у Новоазовському районі: бази відпочинку розбиті вщент (ФОТО) - фото 1

Знаменита "Олександрія" в селищі Безіменне (пансіонат киснево-конвертерного цеху комбінату ім. Ілліча) на сьогодні розкрадена. Як вдалося дізнатися, колись елітний пансіонат ніхто не контролює, тут були звільнені всі сторожи. А ще раніше "Олександрію" окупували бойовики. З самого пансіонату винесли все майно. Навіть ліжка. Врятувати нічого не вдалося.

Знищений курортний сезон у Новоазовському районі: бази відпочинку розбиті вщент (ФОТО) - фото 2

Так, елітний пансіонат виглядав до війни. Що ж відбувається зараз, навіть складно уявити.

Крім "Олександрії" в Новоазовському напрямку знаходиться ДОЦ "Червоні вітрила", пансіонат "Надія", але всі вони закриті, їх доля невідома.

Мабуть, курортний сезон на окупованій території відкриється тільки в селищі Сєдово: там за номерами приватних пансіонатів селища відповідають, що чекають на відвідувачів.

Знищений курортний сезон у Новоазовському районі: бази відпочинку розбиті вщент (ФОТО) - фото 3

У приватному пансіонаті можна зняти стандартний тримісний номер за 200 гривень (економ), стандартний номер обійдеться в 250 гривень, а люкс - 350 гривень.

Господарі баз навіть обіцяють, що в селищі працюватимуть розважальні заклади, магазинчики і ринок.

Знищений курортний сезон у Новоазовському районі: бази відпочинку розбиті вщент (ФОТО) - фото 4

Коли цікавишся у господарів котеджів, чи не чути в Седово вибухів, які доносяться з зони АТО, вони відповідають наступне: "Коли вітер подме в бік Седово, звичайно, чути. А якщо не прислухатися, то нормально," - і запевняють, що таких звуків, як минулого літа, в цьому році вже не чують.