ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жителі Луганщини потерпають через нашестя переселенців до "Ощадбанку"

Понад 200 тисяч клієнтів з'явилися в "Ощадбанку" після переведення всіх соціальних виплат переселенцям, що спричинило небувалий ажіотаж у відділеннях банку у прикордонних регіонах
Depo.
31 травня 2016 15:32
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на Радіо Свобода.

Зроблено це було для зменшення кількості фіктивних переселенців. Однак на практиці все залишилося по-старому. Масово за українськими пенсіями і виплатами їдуть люди, які проживають на окупованій території.

На території Луганської області, підконтрольної українській владі, працює 77 відділень "Ощадбанку". У Сєвєродонецьку знаходяться 11 з них, 10 - в Лисичанську і всього по одному відділенню в районах, що межують з Російською Федерацією: Троїцькому, Марківському, Міловському.

"Саме в ці райони за соціальними виплатами приїжджають тимчасові переселенці і проживають на окупованих територіях, названі місцевими жителями "гастролери". Через величезні черги місцеві жителі не можуть не тільки поміняти карту або оплатити комунальні послуги через касу банку, але і зняти готівку в банкоматі", - йдеться у повідомленні.

У банку зазначають, що розділяти клієнтів на місцевих і приїжджих не можуть, і обіцяють додати фахівців для обслуговування переселенців і поставити банкомат.

"Мілове знаходиться на кордоні з Росією. Їдуть переселенці через Чертково - відразу потрапляють до нас. Я зараз набираю людей, 3 людини з переселенцями працюватимуть в будівлі "Укртелекому", це вже розвантажить відділення плюс ставимо банкомат ще один, їх у нас три, буде ще четвертий, його вже привезли, ось чекаємо, поки його встановлять", - розповідає Оксана Кононова, керівник Міловського відділення.

У головному управлінні "Ощадбанку" у відповідь на запит повідомили, що у прифронтових районах вже працює мобільне броньоване відділення і "банк на колесах". Збираються вирішувати і проблеми прикордонних селищ.

"Цього місяця планується створення додаткових робочих місць, які будуть розташовані за межами відділень. Найближчим часом будуть встановлені додаткові банкомати. Всі ці заходи мають зменшити напругу з цього питання, і кожен бажаючий отримає можливість відвідати відділення банку в зручний для нього час", - повідомили в прес-службі "Ощадбанку".

Нагадаємо, що з 1 липня 2016 року виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам буде здійснюватися тільки через відділення "Ощадбанку".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас