ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жебрівський розповів, чому на блокпостах немає біотуалетів

Для установки на КПП достатньої кількості біотуалетів і їх обслуговування місцева влада немає грошей
Depo.
15 грудня 2015 19:32
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні, 15 грудня повідомив керівник військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає Depo.Донбас з посиланням на "Громадське ТБ Донбасу".

"Для цього потрібно будувати нову інфраструктуру і фінансовий ресурс в кінці-кінців. Уявіть собі, скільки туалетів потрібно на тисячу людей поставити. Один-десять тут не допоможуть. Але їх ще потрібно обслуговувати, на це потрібно фінансування. Відкрити - не є проблема, але вони через 2-3 години будуть загиджені. Для їх утримання потрібна ціла інфраструктура", - сказав керівник військово-цивільної адміністрації.

Так само він відзначив, що зараз в цьому напрямку проводиться робота з організаціями "Лікарі без кордонів" і з "Червоним хрестом".

Також Жебрівський підкреслив, що пункти обігріву вдалося на лінії розмежування відкрити без залучення бюджетних коштів.

"Ці три пункти, які ми відкрили і четвертий, який плануємо, ми практично зробили без копійки державного фінансування. Жодної копійки для цього в бюджеті не призначено. Ми їх фактично за допомогою благодійників, донорів відкриваємо", - підкреслив він, додавши, що тим не менш, протягом всієї черги такі пункти встановити неможливо.

Нагадаємо, що ситуація у КПВВ на лінії розмежування в зоні проведення АТО наразі залишається досить динамічною.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас