ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жебрівський розповів про офшори та про бізнес сестри

Екс-глава Донецької ВЦА заявив, що його дочка не внесла дані про кінцевих бенефіціарів очолюваної нею німецької компанії до Реєстру прозорості, оскільки їй сказали цього не робити

Depo.
22 червня 2018 23:03
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK, передає Depo.Донбас.

В аудитора НАБУ Павла Жебрівського донька працює виконавчим директором фірми "Вітал", власником якої є сестра політика. Німецьке видання написало статтю "У родини Жебрівського проблеми із бізнесом за кордоном". Павло Жебрівський відповів на такі звинувачення.

"У компанії, виконавчим директором якої є моя дочка, є так званий додатковий агент, який стежить за цим. Згідно з його повідомленням, якщо сестра була вказана, як генеральний директор цієї компанії, то не потрібно було її вказувати як бенефіціара. Дочка зараз в Китаї на виставці, вона зараз приїде і розбереться з податковим агентом, який зобов'язаний був це зробити. Ніхто нічого не приховував", - стверджує Жебрівський.

Також він наполягає на тому, що рішення про переведення акцій за кордон було прийнято через замах на Філю Жебрівську.

"У 2009 році, коли стріляли в мою сестру, було прийняти рішення, що акції треба перевести за кордон для захисту бізнесу. Ми отримали дозвіл Національного банку і була сформована кампанія на Кіпрі, де акумульовано наші акції. На сьогоднішній день дивіденди від "Фармак" сплачуються туди, звідти ми отримуємо дивіденди, і в Україні платимо податки. Паралельно торгові марки, зареєстровані на сестру, були перереєстровані на компанію в Австрії. І син веде ці папери, отримує роялті за роялті сплачуються податки в Україні, а звідти сплачуються на наукові дослідження", - сказав він.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook