ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жебрівський прокоментував призначення Куця головою Донецької ВЦА

Екс-голова Донецької ВЦА, новопризначений аудитор НАБУ Павло Жебрівський прокоментував призначення генерала Олександра Куця очільником Донеччини

Depo.
22 червня 2018 23:34
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалі ZIK, передає Depo.Донбас.

"Генерал Олександр Куць - це людина, яка чітко розуміє специфіку Донеччини і Луганщини, місцеве населення та загалом ситуацію у регіонів. Можливо, на цьому етапі ситуації на Донбасі для управління потрібна саме така людина", - сказав Жебрівський.

"Президент сам обирав мого наступника на посаду голови Донецької ВЦА. Були й інші кандидатури, але генерал Куць – це людина, яка чітко розуміє специфіку Донеччини і Луганщини, місцеве населення та загалом ситуацію в регіоні.

Він ще молодим офіцером працював в управлінні СБУ Донецької області. Це людина, яка не побоялася, і з 2014 року працювала на теренах Донеччини та забезпечувала боротьбу з терористами", – підкреслив Жебрівський.

Екс-голова Донеччини зауважив, що новопризначеному керівнику дещо більше доведеться заглибитися у господарську роботу, адже це інша специфіка.

"Залишилося достатньо багато гарних професіоналів – директорів департаментів, які безумно знають свою справу. Патронатна служба і заступники подають рапорти про відставку, але я нікому не казав звільнитися. Тому в Олександра Куця буде можливість обрати тих, з ким він буде працювати. Із кожним із моїх колишніх заступників він особисто знайомий, а тому розуміє, чи підходить йому ця людині, чи ні", – запевнив Жебрівський.

"Це був вибір виключно Президента. Наскільки я знаю, то було багато рекомендацій щодо призначення на посаду. Можливо, на цьому етапі ситуації на Донбасі для управління потрібна саме така людина. Оскільки військові передбачають загрозу, що після Чемпіонату світу з футболу Росія активізується на фронті", – проаналізував Жебрівський.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook