Засвітилися на Чемпіонаті світу: Тріатлоністи Донеччини досягли успіху на трьох турнірах (ФОТО)

За чотири дні, спортсмени тріатлону школи вищої спортивної майстерності Донецької області, вихованці заслуженого тренера України Георгія Драгулян, домоглися успіху відразу на трьох турнірах

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє ЗІ.

Головним для тріатлоністів став чемпіонат світу, який відбувся в Данії. У програмі змагань "Акватлон", яка включала в себе 1 км плавання і 5 км бігу, виступали дві наші спортсменки. Маргарита Крилова в особистому заліку посіла шосте місце, а Віра Соснова стала десятою серед жінок і четвертої - серед молоді. На шляху до п'єдесталу Вірі завадили 15 штрафних секунд на плавальному сегменті.

Прославлений тріатлет Донеччини Віктор Земцев, якому в нинішньому році виповнилося 45 років, на світовій першості став восьмим у своїй улюбленій програмі на довгих дистанціях (4 км плавання, 120 км їзди на велосипеді та 30 км бігу).

Через день вже українська Біла Церква прийняла два національних старту з триатлону: Кубок України (етап за участю дорослих) і відкритий чемпіонат країни на спринтерські дистанції серед молоді. На першому з них "срібло" і "бронзу" відповідно вибороли спортсмени Донецької області Маргарита Крилова і Іван Меньшиков. На спринтерських дистанціях серед молоді "срібний" дубль зробили Віра Соснова та Дмитро Шабанов.