ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захарченко звинуватив Київ у зриві "мінського процесу" і запровадив у "ДНР" "особливий режим"

Самопроголошена "ДНР" заявила про намір почати виконувати мінські угоди в односторонньому порядку, щоб таким чином "врятувати" їх
Depo.
2 липня 2015 08:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив сьогодні ватажок "ДНР" Олександр Захарченко, передає сепаратистське "Донецьке агентство новин".

Захарченко заявив, що Київ продовжує просувати неузгоджені з "ДНР" поправки до конституції України, не виконав прийняті в Мінську зобов'язання щодо введення особливого режиму самоврядування на Донбасі, не погодив з терористичними "республіками" закон про місцеве самоврядування. "Таким чином, київський режим де-факто вийшов з Мінського мирного процесу", - констатував ватажок "ДНР".

Він також заперечив інформацію про те, що президент України Петро Порошенко узгоджував з представниками Донбасу поправки до української Конституції.

У зв'язку з цим, заявив Захарченко, "ДНР" змушена "заради порятунку Мінських домовленостей самостійно приступити до їх виконання". "Ми починаємо діяти негайно, не чекаючи, коли Київ схаменеться і повернеться за стіл справжніх, а не фейкових переговорів. Оскільки подальше зволікання і затягування вигідне тільки української партії війни", - стверджує він.

Крім того, він заявив про запровадження в "ДНР" особливого режиму самоврядування.

"ДНР на виконання пп. 4 і 11 Комплексу заходів (щодо виконання Мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року) оголошує, що на її території в межах Конституції і законів "Республіки" ... діє особливий режим самоврядування", - оголосив Захарченко.