ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захарченко звільнив свого "радника"

Захарченко звільнив "радника", чиє ім'я пов'язане з великими бізнесменами
Depo.
4 грудня 2015 22:48
ФОТО: depo.ua

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко звільнив Ігоря Костенка. Відповідний "документ" з'явився на терористичному сайті, передає Depo.Донбас.

"Указ" підписано сьогодні, 4 грудня і сьогодні ж повинен вступити в силу. Причини звільнення від невідомі. Костенок з серпня 2014 обіймав посаду "міністра освіти ДНР". Пізніше він став "радником" Захарченко з питань освіти.

Згідно з розслідуванням "Донецької правди", Ігор Костенко з 2007 року працював заступником директора Державної бюджетної установи "Східний регіональний центр інноваційного розвитку". Спеціаліст з розробки планів стратегічного розвитку місцевого самоврядування, а також з підготовки фахівців органів місцевого самоврядування. Також є в.о. президента підприємства ЗАТ "Технологічний парк" Вуглемаш". Підприємство створено в 2001 році займається впровадженням нових технологій у промисловій сфері.

Примітно, що трудова біографія Костенка прямо не вказує на його бізнес- орієнтованість на Росію, а навпаки. Новий "міністр освіти ДНР" був активним учасником програм за підтримки Фундації "Україна-США" і фахівцем з розробки планів стратегічного розвитку місцевого самоврядування, а також з підготовки фахівців органів місцевого самоврядування. Також є активним учасником програми Німецькій технічної допомоги (GTZ).

Сертифікований тренер програм USAID. Єдиний факт, який веде до його зв'язку з донецькими сепаратистами, - членство в Донецькій міської громадської організації "Європейський вибір". Головою цієї організації був так званий "народний губернатор" Павло Губарєв.