ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захарченко розповів, коли об'єднаються "ЛНР" і "ДНР"

Захарченко розповів, що хоче об'єднатися з Плотницьким після закінчення війни
Depo.
20 квітня 2015 11:29
ФОТО: depo.ua
Захарченко розповів, коли об
Захарченко розповів, коли об'єднаються "ЛНР" і "ДНР"

Ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко має намір обєднати окуповані територіх Луганщини з окупованими теріторіями Донецької області тільки після того, як вони візьмуть під контроль українські теріторії цих областей.

Про це він заявив у так званому інтервю соціальному медіа, підконтрольному терористам, повідомляє Донбас.depo.ua.

На питання, чому терористичні "ЛНР" та "ДНР" ще не обєднались, ватажок бойовиків заявив, що "Плотницький вважає, що забезпечити жителів нормальним життям можна тоді, коли буде звільнений останній кілометр своїй території".

Він уточнив, що вже обговорював з ватажком "ЛНР" майбутнє обєднання, але зараз у Плотницького "інша війна, трохи інші умови", тому поки що "об'єднатися складно".

Але окупант наголосив, що терористи "ЛНР" і "ДНР" тісно співпрацюють у сфері війни, тому що, "як каже Порошенко, українська армія - з якою ми воюємо - п'ята в світі, і напруга велика".

"Це питання серйозне, і якщо прагнути до об'єднання, то треба прагнути зробити так, як треба. Так що цей процес пов'язаний з певними технічними проблемами, які ми незабаром, сподіваюся, вирішимо. А зараз рано робити якісь поспішні кроки, адже поспішиш - людей насмішиш", - сказав Захарченко.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, нещодавно з'явилися докази, що Плотницький разом з ФСБшниками з Росії розкрав путінську гуманітарку. Аналогічна ситуація і на території, яку контролює Захарченко - наприклад, мережею "віджатих" супермаркетів в Донецьку зараз керує найманець з Абхазії.

Нагадаємо, між окупованими "ЛНР" і "ДНР" територіями Донбасу бойовики встановили "митний кордон" з таксою 1 тис. грн за тону вантажа.