ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З окупованого Донбасу 36 вантажівок з вугіллям прямували до Росії, - ОБСЄ

Інструктори ОБСЄ побачили, що п'ять транспортних засобів з вуглем перетнули кордон протягом 15 хвилин
Depo.
12 листопада 2015 21:35
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у звіті місії від 11 листопада, опублікованому сьогодні, передає Depo.Донбас.

Спостерігачі ОБСЄ відвідали кілька пропускних пунктів вздовж українсько-російського кордону.

"У підконтрольній "ДНР" Маринівці (79 км на південний схід від Донецька), Спеціальна моніторингова місія спостерігала 158 цивільних автомобілів і 36 завантажених вугіллям вантажівок, які чекали, щоб перетнути кордон у бік Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Інструктори ОБСЄ побачили, що п'ять транспортних засобів перетнули кордон протягом 15 хвилин. Однак, кілька людей повідомили місії, що в середньому час очікування перетину кордону становить 15-20 годин. Інші співрозмовники повідомили, що багато людей постійно перетинають кордон, щоб купити продукти харчування і паливо в Росії, де ціни приблизно в половину нижче встановлених на окупованій території.

Також спостерігачі ОБСЄ побували на іншому пункті пропуску в підконтрольній "ДНР" Успенці (73 км на південний схід від Донецька), де люди повідомили про довгий час очікування перетину кордону в Росію. Водій вантажівки сказав представникам наглядової місії, що можливості для пропуску транспортних засобів обмежені. Деякі особи повідомили, що вони їдуть в Росію, щоб купити пальне, яке потім перепродують на окупованих територіях Донбасу.

Нагадаємо, бойовики ввели нову дозвільну процедуру пропуску.