З даху видно Донецьк: Як в Авдіївці 6 рік живуть у побитій війною дев'ятиповерхівці без води

В Авдіївці люди досі живуть у побитій війною дев'ятиповерхівці на східній околиці міста

З даху видно Донецьк: Як в Авдіївці 6 рі…

ЇЇ надивають "дев'ятина", вона розташована по вулиці Воробйова, 15, передає Depo.Донбас з посиланням на "Донецкие новости".

Будинок межує з не менш знаменитою багатоповерхівкою з муралом, на якому зображена місцева вчителька української мови та літератури.

Промзона Авдіївки - це та геолокація, яка в 2016 році не зникала з щоденних зведень штабу Операції об'єднаних сил (тоді ще АТО). "Дев'ятина" в той час була передовою фронту. Про це і сьогодні свідчать численні дірки від танкових снарядів.

На першому поверсі в той час розміщувалися військові медики 16-го батальйону, на другому - медики-волонтери "Госпітальєри", а на третьому - церква. Кількома поверхами вище волонтери організували майстерню, яка працює досі. Тут роблять з гільз і патронів сувеніри. Гроші від продажу йдуть на закупівлю обладнання для аеророзвідки.

Велика частина квартир в цьому будинку досі пустує, тому що крім побитих шибок тут відсутня вода. Ну а там де є мешканці, красномовно свідчать написи на дверях - "Живуть люди", "Тут родина! 5 осіб!", "Цінне майно - відсутнє! Злам житла буде покаране ... ".

З даху "дев'ятини" добре видно напрямок на Донецьк - останки аеропорту, шахта Бутівка, колишня база ППО, окружна дорога.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook