З бюджету "зникли" понад 22 млн грн, які мали використати на реабілітацію учасників АТО

Співробітники Управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ спільно з Державним бюро розслідувань викрили протиправний механізм розтрати бюджетних коштів, передбачених на реабілітацію учасників АТО, посадовими особами Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє прес-центр СБУ.

В рамках розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби задокументували протиправну діяльність службовців держустанови, які підписали акти виконаних робіт, в які були внесені завідомо недостовірні відомості про обсяги наданих послуг з психологічної реабілітації учасників АТО. Це стало підставою для незаконного перерахування бюджетних коштів в сумі понад 22 мільйони гривень на рахунки комерційних структур.

Правоохоронці встановили, що зокрема, протягом 2016-2018 років через відсутність належного відомчого контролю за використанням бюджетних коштів гроші були незаконно привласнені керівниками реабілітаційних установ.

Під час проведення санкціонованих обшуків були отримані матеріали, що підтверджують проведення операції.

Колишньому керівнику Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО оголошено повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії по встановленню всіх задіяних в протиправній механізмі осіб та притягнення їх до кримінальної відповідальності, - йдеться в повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас