ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЄС обіцяє "наказати" Росію через "вибори" на Донбасі

Євросоюз підтверджує власну тверду підтримку незалежності та територіальної цілісності України, не визнає результати так званих виборів на окупованому Донбасі

Depo.
19 листопада 2018 21:40
ФОТО: depo.ua

Про це сказала голова дипломатії ЄС Федеріка Могеріні, повідомляє Depo.Донбас із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні ми мали можливість висловити повну єдність Європейського Союзу навколо позиції, яку ми вже висловлювали щодо невизнання так званих "виборів", які були проведені 11 листопада на Донбасі, а також нашу реакцію на дії (Росії) в Азовському морі, які є шкідливими не лише для української економіки, але від яких також потерпають багато суден під прапорами країн ЄС", - наголосила Могеріні.

Вона зауважила, що європейська сторона на рівні держав-членів та євроінституцій продовжує опрацювувати ймовірні шляхи реагування на зазначені події.

"Це ті питання, над якими ми будемо продовжувати працювати, як на рівні держав-членів, так і на рівні європейських інституцій. Ми будемо продовжувати працювати над цим, включаючи здійснення відповідних та належних заходів у наступні тижні або дні", - додала Високий представник ЄС.

Вона ще раз наголосила на незмінності позиції Євросоюзу у підтримці економічних та соціальних реформ в Україні, а також зусиллям з боротьби проти корупції.

"17 грудня ми проведено Раду асоціації за участю прем'єр-міністра України. Це буде для нас додаткова нагода підтвердити потужну підтримку Європейського Союзу тій роботі, яку здійснює уряд країни у боротьбі з корупцією, в економічних та соціальних реформах" - повідомила Могеріні.

Нагадаємо, 25 жовтня Європарламент оприлюднив проект резолюції, у якій зазначається занепокоєння тим, що Росія хоче зробити Азовське море своїм "внутрішнім озером".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook