Як в "ЛНР" намагаються воскресити "Молоду гвардію"
В "ЛНР" заохочують дітей та молодь вступати у лави бойовиків та ставлять у приклад діяльність "Молодої гвардії" часів СРСР
- Донбас
-
31 січня 2022 22:39

Окупанти продовжують мілітарізацію дітей Донбасу та пропаганду війни серед населення.
В "ЛНР" активно пропагують антифашистську молодіжну радянську організацію "Молода гвардія" (МГ). Для цього окупанти влаштовують в Луганську дискусійні форуми та вигадали "Молодіжний парламент ЛНР".
Героїв МГ порівнюють з мешканцями Донбасу в 2014 році.
"Молода гвардія" - це насамперед безсмертний символ мужності, відваги, колосальної самовіддачі, самовідданості, відданості своїй Батьківщині. Ціною свого життя молодогвардійці спробували відстояти правду. Вони стали прикладом для тих, хто 2014 року взяв зброю, щоб захистити свою землю", - заявили в "ЛНР".
У ЗМІ окупантів також активно згадують МГ та пропагують молодь "взяти зброю в руки для захисту Родіни".
Скрін зі ЗМІ окупантів Луганщини.
У "ЛНР" навіть пропонують відновити меморіальну табличку на будівлі напівзруйнованої будівлі школи практично на лінії зіткнення. За їх даними у цій школі проходили курси членів "Молодої гвардії".
За словами "депутата Народного совета ЛНР" Юрія Юрова жителі "республіки", у тому числі представники молодого покоління, показали, що є гідними пам'яті героїв Молодої гвардії.
Також ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник дав старт проведенню у "республіці" року "Молодої гвардії".
До агітації підключився також бойовик-ветеран, помічник міністра внутрішніх справ ЛНР Віталій Кисельов, він виступив перед місцевими ЗМІ і згадував "подвиги молодогвардійців".
Довідка: "Молода́ гва́рдія" — молодіжна антинацистська підпільна організація, яка начебто діяла у Краснодоні (нині Сорокине) у період німецько-радянської війни. Членів організації названо "молодогвардійцями". Деякі подробиці діяльності організації, як і її існування в сучасній історичній науці дискутуються
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:28 З початку доби на фронті відбулося 111 бойових зіткнень
- 19:05 Українські десантники звільнили Кучерів Яр на Донеччині: у полон потрапило більше 50 росіян Відео
- 12:26На хабарі за кадрові перестановки погорів посадовець військової частини на Донеччині
- 22:46 Армія рф третину наступів сьогодні спрямувала на один напрям
- 22:21Окупанти вбивають цивільних на Донеччині за наказами командирів, - ГУР
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 11:35Окупанти обстріляли Слов'янськ: Поцілили в будинок та гараж
- 22:43Померла 98-річна бабуся, яка минулого року пройшла пішки 10 км з окупованого селища на Донеччині
- 14:25 Графіки відключень світла: Чому запроваджують та від чого залежать їх тривалість
- 13:21Внаслідок російських атак на Донеччині загинули двоє людей, ще троє - поранені
- 09:10 На фронті суттєво зросла кількість ворожих атак: мапи від Генштабу
- 11:31Рашисти більш як дві тисячі разів за добу обстрілювали Донеччину (ФОТО) ФОТО
- 09:19 На Покровському та Південно-Слобожанському напрямках було минулої доби найгарячіше
- 22:19Слідком рф зарахував до "терористів" командувача СБС Роберта Бровді через удари по російських енергооб’єктах
- 23:07Ситуація на фронті: Дані Генштабу ЗСУ
- 13:02З Дружківки евакуювали 14 людей, в тому числі 8 дітей ФОТО
- 22:38 На фронті сьогодні було більш як півтори сотні ворожих атак
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 17:36 Сили оборони відбили 26 атак на Покровському напрямку, — Генштаб