ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як у Кіровограді монтують 180-метрову телевежу для Донбасу (ФОТО,ВІДЕО)

Конструкція замінить знищену бойовиками в Карачуні мачту
Depo.
4 грудня 2015 20:24
ФОТО: depo.ua
Як у Кіровограді монтують 180-метрову телевежу для Донбасу (ФОТО,ВІДЕО)
Як у Кіровограді монтують 180-метрову телевежу для Донбасу (ФОТО,ВІДЕО)

Телевізійна вежа з’явиться на Донбасі у 2016 році. Нині цей регіон фактично позбавлений українського мовлення, адже одну із найбільших телепередавальних мачт на горі Карачун біля Слав‘янська зруйнували ще у липні минулого року під час сепаратистського обстрілу, йдеться в сюжеті ТСН, передає Depo.Донбас.

"Телевізійну вежу для Донбасу складуть із трьох конструкцій. Одну перевезли з Тернополя, дві – з Кіровоградщини. Зібрати її мають до кінця грудня. Спершу вежу зберуть на землі, аби переконатися, що всі елементи підігнані правильно. Після чого розберуть і вже партіями вивозитимуть на Донбас", - йдеться у повідомленні.

Де саме її встановлять – наразі не розголошується. Яку площу охоплюватиме вежа – залежатиме від потужності встановлених передавачів. "Висота практично 180 метрів. Складається вона з 23 секцій і антенотримача колони", - розповів президент асоціації "Сервіс-монтаж" Олександр Петренко.

Він пояснив, що хоч колишня вежа на Карачуні сягала 220 метрів, нова за функціональною спроможністю їй не поступатиметься. І сигнал даватиме такий само якісний.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас