ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як росіяни на Донбасі готуються "дотримуватись" Мінських домовленостей

Російське командування на окупованому Донбасі активно проводить мобілізаційні заходи, доукомплектувує з’єднання особовим складом та технікою
Depo.
18 грудня 2015 13:28
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас, з посиланням на прес-службу ГУ розвідки МО України. 

У відомстві повідомляють, що постійно отримують підтвердження того, що російські найманці не збираються дотримуватись у подальшому Мінських домовленостей, а навпаки - активно ведуть підготовку до бойових дій.

Зокрема, на окупованих територіях у рамках перевірки мобілізаційного ресурсу, особам чоловічої статі надсилаються повістки щодо необхідності прибуття до військкомату для уточнення облікових даних. У Безіменному підрозділами 9 окремого мотострілецького полку розгорнуто пункт прийому особового складу, призваного через військкомати Донецька та Макіївки.

Крім того, на озброєння 3 окремої мотострілецької бригади у Горлівці, до 1 АК надійшли 122-мм переносні реактивні пускові установки "Град-П".

"Застосування противником цього озброєння значно ускладнить фіксацію спостерігачами ОБСЄ порушень Мінських домовленостей. Виробництво таких пускових установок також налагоджено на підприємствах тимчасово окупованої території Донецької області" - повідомляють розвідники.

Також нарощується логістичне забезпечення за рахунок постачання з території РФ озброєння та військової техніки, паливно-мастильних матеріалів і військового майна.

Розвідники встановили, що здійснюється вдосконалення системи ремонтно-відновлювальних баз військової техніки за рахунок використання виробничих потужностей цивільних підприємств та відновлення функціонування військових заводів.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас