Як коханка Плотницького саботує та публічно грубить ватажку "ЛНР"

У "ЛНР" пора офіційно ввести посаду коханки

Самозваний "міністр охорони здоров'я ЛНР" Лариса Айрапетян відверто ігнорує ватажка "ЛНР" - і за сумісництвом коханця - Ігоря Плотницького. Про це повдомляє Depo.Донбас з посиланням на "Главред".

"Свого часу Плотницкий видав "розпорядження", згідно з яким Айрапетян мала надати йому список дітей з онкологічними захворюваннями, які залишилися на тимчасово окупованих територіях Луганщини. Списки не були складені, тому Плотницкий потрапив у неприємну ситуацію, мав не кращий вигляд перед російськими кураторами", - йдеться у повідомленні.

За даними джерела, сама "міністр" відчула себе повною господинею становища. Дійшло навіть до того, що на засіданні "радміну" у відповідь на зауваження Плотницького Айрапетян зробила те, чого не дозволяв собі жоден з "міністрів" - вступила в публічну дискусію на підвищених тонах з "шефом". Здивувавшись, що в Айрапетян зірвало дах, Плотницький змушений був різко її осадити.

"Раніше Айрапетян, користуючись "допуском до тіла" ватажка "республіки", займалась "розпродажем" на території України ліки, що надійшли з Росії з "гумконвоєм". Тепер вона публічно виявила неповагу до ватажка і все одно залишилася в "міністерському" кріслі.

Чи не варто "міністрам ЛНР" ввести нову посаду - коханка Плотницького, щоб все було зрозуміло без церемоній?", - повідомляє видання.

В цілому ситуація складається логічно - в самопроголошеній "республіці" все має бути саме так, тому що мова не йде про справжню, легітимність влади. Шкода, що життя хворих на онкологію дітей з окупованої Луганщини залежить від капризів "леді ЛНР".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ЛНР