ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як гранатометники тренуються підривати танки терористів (ФОТОФАКТ)

У Центральному оперативно-територіальному об'єднанні Національної гвардії України пройшли збори штатних та мобілізованих гранатометних підрозділів
Depo.
15 червня 2015 20:37
ФОТО: depo.ua

Щоб удосконалити професійний рівень гранатометників військових частин Центрального оперативно-територіального об'єднання, на базі навчального центру Дніпропетровського полку з охорони громадського порядку Національної гвардії України в місті Підгороднє, пройшли збори для даної категорії військових, про це повідомили Донбас.depo.ua у прес-службі Нацгвардії.


Комплекс занять складається з теоретичної і практичної частин. Теоретична передбачає ретельне вивчення технічної сторони озброєння і спеціальної техніки. Практична частина пройшла в польових умовах не тільки на навчальному центрі Дніпропетровського полку, а й на базі 239 загального полігону Збройних Сил України (с. Черкаське).

Військові виконали залікові вправи, відпрацювали комплекс учбово-бойових задач, головною з яких є вироблення у гранатометників навичок ведення сучасного бою, розвідки місцевості і вміння швидко орієнтуватися у складних тактичних обставинах.

З учасниками зборів також були проведені заняття з маскування, класифікації цілей, вміння користуватися прийомами спостереження.
За підсумками заходу гранатометники склали заліки, а кращі фахівці своєї справи будуть заохочені правами командирів військових частин.