ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як дістатись з Горлівки до Харкова за 10 годин та крізь 6 блокпостів (ФОТО)

Житель окупованої Горлівки, що чрез бойові дії живе наразі у Харкові, розповів як навідував рідне місто
Depo.
24 листопада 2015 12:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє на свої сторінці у Фейсбуці журналіст Микита Сініцин, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що чимало горлівчан, яких війна змусила покинути рідні місця, осіли у Харкові і, час від часу, вони змушені робити "вилазки додому" аби перевірити, чи все в порядку з житлом.

"Шлях з Горлівки до Харкова почався о 5 ранку, дорога через блокпост "ДНР". Пройшов досить швидко - до володарів горлівської прописки зазвичай на посту не чіпляються і обмежуються формальним оглядом", - пише автор.

Як дістатись з Горлівки до Харкова за 10 годин та через 6 блок-постів (ФОТО) - фото 1

Найбільшим випробуванням постійні мандрівники назіивають чергу на Майорському блокпосту: "Черга із сотень транспортних засобів просувається дуже повільно і пройти перевірку горлівчанину вдалося тільки о 15 години дня, провівши таким чином у черзі 10 годин".

Блокпост в районі Артемівська визначають як "простий".

Наступним знаковим місцем на маршруті Горлівка-Харків автором відзначається в'їзд до Слов'янська.

"Якщо ви звернете ліворуч - вам доведеться подолати 3 блокпости: на виїзді зі Слов'янська, в районі Ізюма та Харкова" - інструктує Сініцин. - "Якщо ваш шлях направо - ласкаво просимо спочатку на понтонний міст, а потім на блокпост".

Як дістатись з Горлівки до Харкова за 10 годин та через 6 блок-постів (ФОТО) - фото 2

Журналіст також пише, що на блокпостах іноді "фільтрують", що означає "проводять ретельний обшук авто, особистих речей і навіть перегляд контактів і останніх дзвінків, у телефоні". Якщо ж в ході цієї "фільтрації" людина ніяких підозр не викликає, то приблизно за 2 години її відпускають.

Далі на шляху ще один блокпост, а потім "виїзд на трасу і все ті ж 3 блокпости, які потрібно подолати, якщо б ви повернули ліворуч" - пише Сініцин.

Таким чином, загальний час подолання шляху Горлівка-Харків  - 16,5 годин.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас