ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як будують фортифікаційні споруди поблизу Артемівська: укріплення готові на 70% (ФОТО)

Активну участь у укріплені лінії розмежування беруть волонтери з усіх регіонів України
Depo.
28 травня 2015 15:22
ФОТО: depo.ua
Як будують фортифікаційні споруди поблизу Артемівська: укріплення  готові на 70% (ФОТО)
Як будують фортифікаційні споруди поблизу Артемівська: укріплення готові на 70% (ФОТО)

На лінії розмежування між захопленою бойовиками Горлівкою та українським Артемівськом розташовані бійці 43 окремого мотопіхотного батальйону. За словами командира підрозділу Олександра Водолазського, оборонні споруди на цій ділянці готові на 70%.

Як передає кореспондент Донбас.depo.ua, наразі будівництво фортифікаційних споруд триває. Не передовій працюють не лише військові та місцеві підприємці. Активну участь у укріплені лінії розмежування беруть волонтери з усіх регіонів України.

Як будують фортифікаційні споруди поблизу Артемівська: укріплення  готові на 70% (ФОТО) - фото 1

Наприклад, укріплює стіни окопів бригада з Івана-Франківська. За словами чоловіків, вони не перший раз на передовій й постійно допомагають бійцям. Всі вони - ветерани війни в Афганістані й добре усвідомлюють на скільки важно побудувати добрі оборонні споруди.

Як будують фортифікаційні споруди поблизу Артемівська: укріплення  готові на 70% (ФОТО) - фото 2

За словами Олександра Водолазського, останні кілька днів на передовій спостерігається затишшя.

«Від нашої позиції до позицій бойовиків близько 700 метрів. Ми добре бачимо що там відбувається. Дуже часто там йде рух техніки. Таким чином бойовики намагаються психологічно тиснути на нас, показують на свою міць. Останні кілька днів цього руху на передовій непомітно. Більш того, наші розвідники кажуть що бойовики відводять частину техніки в глибину території. Проте ми та такі рухи не звертаємо уваги», - розповідає командир батальйону.

Як будують фортифікаційні споруди поблизу Артемівська: укріплення  готові на 70% (ФОТО) - фото 3

За його словами, взагалі вдень на цій ділянці досить спокійно, а ось вночі наші позиції активно обстрілюються зі стрілецької зброї та мінометів. Крім того, активно діють ДРГ. «Але ми дуже чемні господарі й дуже тепло зустрічаємо цих «гостей», - з гордістю каже комбат.