ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вздовж лінії розмежування будуть служити вихідці з Донбасу

Учасники проекту завершили навчання і направляються нести службу в КПВВ уздовж лінії розмежування в АТО
Depo.
18 грудня 2015 22:19
ФОТО: depo.ua

У Навчальному центрі Державної прикордонної служби України відбувся випуск вихідців зі сходу України. Про це повідомляє Держприкордонслужба, передає Depo.Донбас.

"У рамках впровадженого проекту Державна прикордонна служба України відібрала молодих і патріотично налаштованих жителів Луганської та Донецької області, які проявили бажання виконувати завдання покладені на прикордонне відомство на сході країни", - йдеться в повідомленні.

Всього до навчання на конкурсній основі було відібрано 49 кандидатів у віці від 19 до 25 років, з яких 23 жінки.

"Вказані новації дозволять і надалі залучати патріотично налаштованих жителів Луганської та Донецької областей до служби на користь державі і сприятиме уникненню конфліктних ситуацій під час перетину громадянами лінії розмежування", - зазначили в Держприкордонслужбі.

Також наголошується, що для учасників проекту була спеціально розроблена відповідна програма підготовки. Вона складалася з 18 предметів серед яких, тактика прикордонної служби, вогнева підготовка, психологічна підготовка до діяльності в особливих умовах, тактична медицина, а також заняття з патріотичного виховання. Крім того, важливий акцент робився на практичній складовій, а також зосередження зусиль на те, що необхідно під час несення служби в контрольних пунктах в'їзду-виїзду.

Зараз після двомісячного навчання та здачі комплексних іспитів підготовлені військовослужбовці попрямують в Донецький і Краматорський прикордонні загони для подальшого проходження служби.

Як повідомлялося раніше, вчений-переселенець з Донецька презентував проект розвитку регіонів України.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас