UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Виш-переселенець з Луганська отримає допомогу з Америки

Викладачі декількох американських вузів допоможуть Луганському національному аграрному університету осучаснити навчальний процес

Про це повідомляється на сайті Міноборазованія України.

Відзначається, що це передбачено підписаним Меморандумом між Луганським НАУ і проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Економічна підтримка Східної України". Проект підтримки також передбачає оновлення матеріально-технічної бази, розвиток дуального освіти і створення стратегії розвитку університету.

Співпраця буде відбуватися за двома напрямками.

Перший стосується змісту освіти і матеріальної бази. Планується, що за ЛНАУ закріплять кілька американських вузів, які будуть займатися наставництвом. Наприклад, вони будуть допомагати в оновленні освітніх програм, проводити лекції та тренінги, запропонують нові способи роботи зі студентами, щоб зробити навчання цікавим і сучасним. Крім того, викладачі Луганського університету зможуть пройти підвищення кваліфікації на базі зарубіжних установ, а студенти - стажування або практику.

В рамках проекту ЛНАУ також отримає ресурси для відновлення інфраструктури.

Оскільки зараз його структурні підрозділи розташовані в різних частинах Донбасу (Красногорівці, Слов'янську, Старобільську та в с. Ільіновка), то оновлення кожного буде проходити окремо. Там встановлять комп'ютерне обладнання, прилади для дослідницької роботи, при необхідності, проведуть ремонт приміщень.

Другий напрямок проекту - розробка стратегічного плану розвитку університету. Він, зокрема, повинен підтримувати напрацьовані результати, пропонувати інструменти для співпраці зі стейкхолдерами галузі та бізнес-партнерами.

Реалізувати проект планується до липня 2023 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"