Вояки Путіна на Донбасі покарані: З передової не відпускають, виплати урізали

Російське командування на Донбасі вигадало новий спосіб економії та "виховання" своїх найманців

Depo.
21 березня 2017 11:41
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

"Командуванням російських окупаційних військ до командирів з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ доведено розпорядження щодо запобігання подальшому зниженню укомплектованості посад рядового та сержантського складу передових підрозділів", - йдеться у повідомленні.

Це означає, що заборонено надання особовому складу відпусток, навіть за сімейними обставинами, збільшено терміни перебування (ротації) підрозділів на передових позиціях, а за порушення військової дисципліни військовослужбовці можуть бути позбавлені додаткової грошової винагороди та права на ротацію на один і більше період.

Зазначається, що у зв'язку з цим, у "9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти" (Новоазовськ) 1 АК перенесено ротацію розвідувальних підрозділів та оформляються списки порушників військової дисципліни, які будуть позбавлені права на заміну.

У "ЛНР" військовослужбовцям "7 окремої мотострілецької бригади" (Брянка) 2 АК знижено розмір грошового забезпечення.

"Найбільш суттєво покарані військовослужбовці-інструктори, яким виплачено тільки половину місячної заробітної плати (8000-9000 тис рублів) у зв'язку з тим, що вони не залучались до несення бойового чергування", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що за даними української розвідки, лише в одному з "полків ДНР" загинуло п'ятеро та поранено тринадцять бойовиків.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас